Kiraz Festivali'nde Kadın Girişimcilerin Dekoratif Ürünlerine Yoğun İlgi

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde geleneksel olarak her yıl kutlanan Tekirdağ Kiraz Festivali bu yıl da büyük ilgiyle gerçekleşiyor.

Kiraz Festivali'nde Kadın Girişimcilerin Dekoratif Ürünlerine Yoğun İlgi

Kiraz Festivali'nde Kadın Girişimcilerin Dekoratif Ürünlerine Yoğun İlgi
Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde geleneksel olarak her yıl kutlanan Tekirdağ Kiraz Festivali bu yıl da büyük ilgiyle gerçekleşiyor.

KİRAZ FESTİVALİNE YOĞUN İLGİ
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 56'ncısı düzenlenen Uluslararası Kiraz Festivali etkinlikleri kapsamında birbirinden ünlü sanatçılar Tekirdağlılar ile buluştu. Konser ve etkinliklerin yanısıra sahil dolgu alanına kurulan standlar da ziyaretçilerin dikkatini çekiyor.,

HANDMADE STAND İLGİ ODAĞI OLDU
Kadın girişimciler tarafından kurulan ve el yapımı dekoratif ürünlerin satışa sunulduğu "Girişimci Kadınlar" Standı Tekirdağ Kiraz Festivali'nin en fazla ilgi gören standlarından birisi oldu. Handmade (el yapımı) ürünlerin satıldığı standın tezgahlarında dekoratif saksı setleri, gelin çiçekleri, handmade seramik dekoratif ürünler, hediyelik bambu sepet ve rattan ürünler sergileniyor.

BİRBİRİNDEN ÖZEL ÜRÜNLER SERGİLENİYOR
ministil markası kurucularından Seher Çınar ürünlerine yoğun ilgi olduğunu belirtirken; "Biz burada 5 girişimci kadın bir araya gelerek, el yapımı ürünlerimizi sergiliyoruz. Dekoratif saksı setlerinden seramik ürünlere, tuval üzerine akrilik resim çalışmalarından bambu sepet ürünlerine kadar birbirinden özel ve değerli ürünlerimiz standımızda yer almakta. Festivale katılan ziyaretçilerin standımıza gösterdiği yoğun ilgi bizleri oldukça memnun etti.

 

DEKORATİF ÜRÜNLER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
"Standımızda ministil markamızın dekorarif saksı setleri, gelin çiçeklerinin yanısıra, eserleriyle dikkat çeken Tekirdağlı sanatçı Işıl Ürkmez tarafından resmedilen tuvaller ve dekoratif ürünler de yer alıyor.

Ayrıca Dilara Yazıcı (dilaaradan) tarafından handmade olarak hazırlanan seramik ürünlerin yanısıra Nihal Toprak ve Çisem Özcan'a ait hobinazar markasına ait hediyelik bambu sepet rattan ürünler de stanlarımızda yer alıyor." ifadelerini kullandı.

LUNAPARKIN İLERİSİNDEKİ TUVALETLERİN YANINDA
Kadın Girişimciler tarafından açılan handmade ürünler standı sahil lunaparkın yukarısında yer alan tuvaletlerin yanında bulunan standlar arasında yer alıyor.

45 GÜN DAHA DURACAK
Tekirdağ Kiraz Festivali'nin 12 Haziran Pazar günü sona ereceği ancak standların 45 gün daha duracağı belirtildi.

 

 

 

 

tekirdağ kiraz festivali 2022 sanatçılarıtekirdağ kiraz festivali ne zaman 2022tekirdağ kiraz festivaline hangi sanatçılar gelecektekirdağ kiraz festivali 2022 hangi sanatçılar gelecektekirdag 55.kiraz festivaline hangi sanatcilar gelecekkiraz festivali 2022 kimler gelecektekirdag 2022 kiraz festivaline kimler gelecek2022 kiraz festivaline kimler gelcek2022 tekirdag kiraz festivalinin sanatcilari2022 yıl kiraz festivali tekirdağkiraz festivali 2022 kimler gelecektekirdağ kiraz festivali 2022kiraz festivali 2022

 


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş