Alüminyum ve mıknatıslı cam balkon fitilleri ücretsiz montaj farkıyla!

Son teknolojinin ürünü olan bu en kaliteli cam balkon fitilleri, ücretsiz montaj da dahil olmak üzere metre fiyatı 10 TL'di

Alüminyum ve mıknatıslı cam balkon fitilleri ücretsiz montaj farkıyla!

En kaliteli malzemelerden imal edilen 4 adet cam balkon fitili çeşidini müşterilerine sunan FitilShop firması, ayrıca Ankara içerisine ücretsiz montaj sağlayarak birinci sınıf işçilikle cam balkon fitillerinizi değiştirme imkanı sunmaktadır. alüminyum fitil, alüminyum fırçalı fitil, PVC mıknatıslı fitil ve plastik - şeffaf fitil çeşitleriyle en uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktayız.

Firmamız tarafından sunulan hizmetler 4 başlık altında toplanmaktadır.

1- Alüminyum Mıknatıslı Fitiller: Son teknolojinin ürünü olan bu en kaliteli cam balkon fitilleri, ücretsiz montaj da dahil olmak üzere metre fiyatı 10 TL'dir. Ankara içerisine firmamız tarafından tamamen ücretsiz analiz ve montaj işlemleri gerçekleştirilmekle beraber, Ankara dışarısından sipariş veren müşteriler için de kargo yolu ile gönderim sağlanmaktadır.

2- Alüminyum Fırçalı Fitiller: Kullanım kolaylığı açısından en rahat fitil çeşidi olan alüminyum fırçalı fitiller, yine aynı mıknatıslı fitiller gibi metre başına 10 TL'den satılmaktadır. En rahat kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünler, birinci sınıf malzemeden üretilmekle beraber, yine diğer fitil çeşitlerimizde olduğu gibi Ankara içerisine ücretsiz kurulum imkanı sağlanmaktadır.

3- PVC Mıknatıslı Fitiller: Dış kasası PVC'den imal edilen bu ürünlerin iç kısmı ise mıknatıslı olmaktadır. Metresi 7 TL olan bu fitiller de en az diğer fitil çeşitleri kadar dayanıklıdır ve soğuğu, rüzgarı, yağmur suyunu başarılı bir şekilde engellemektedir.

4- Şeffaf (Plastik) Fitiller: Metresi 4 TL'den müşterilere sunulan şeffaf veya plastik fitiller, eski tarz fitiller olarak da bilinmektedir. Kullanım ömrü çok uzun olmasa da ekonomik ve uygun fiyatlı düşünen müşterilerimiz için birinci seçenek plastik fitiller olarak tercih edilmektedir.

Siz de soğuk, rüzgar, yağmur suyu ve gürültüyü engelleyen bu fitil çeşitlerini sipariş verebilir, daha rahat bir yaşama kavuşabilirsiniz.


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş