Sosyal Medya Hayatımızın Neresinde?

Sabah kalkar kalkmaz ilk iş olarak kontrol ettiğimiz sosyal medya hesaplarımız bizim için ne kadar önemli?

Sosyal Medya Hayatımızın Neresinde?

Sabah kalkar kalkmaz ilk iş olarak kontrol ettiğimiz sosyal medya hesaplarımız bizim için ne kadar önemli?

Hayatımızda çok önemli bir yere sahip olduğuna inandığımı Sosyal Medya, gerçekten bizler için o kadar önemli mi? Her sabah ilk iş olarak kontrol ettiğimiz sosyal medya hesaplarımız bizim için gerçekten çok önemli bir yere mi sahip.

PEKİ NEDİR BU SOSYAL MEDYA HESAPLARI?

Instagram - Mobil application olarak piyasaya çıkmış ve  telefonlarda yaygın olarak kullanılan bir paylaşım uygulamasıdır. Piyasaya ilk çıktığı zaman instagram sadece iphone mobil cihaza sahip olan insanların ulaşabildiği bir mobil uygulamaydı. Daha sonra Facebook'un İnstagrma'ı satın almasıyla uygulama tüm  mobil cihazlara uygun hale geldi ve tüm Dünya'nın vazgeçemediği bir sosyal medya kanalı haline geldi. 

Instagram teoride çok basit bir uygulamadır. Telefonla resim çekip, paylaşma üzerine kurulu olan bir sisteme sahip olan instagram, son zamanların en moda ve popüler sosyal medya uygulamasıdır. Fotoğraf makinelerinin yerini alan cep telefonlarımızın yerine artık instagram ile fotoğraf çekip tüm Dünya'ya servis etmektedirler. Tabi bu işte de profesyonel resimler yakalayarak paylaşan kişilerin instagram sayfalarında takipçi sayısı da oldukça fazladır. 

Instagram takipçi sayısı önemli bir kriterdir. İnstagram takipçi arttırma uygulamaları ile takipçi sayınızı arttırablirsiniz. Paylaştığınız fotoğrafların daha geniş kitlelere erişmesini istiyor iseniz takipçi sayınız da o kadar fazla olmalıdır. Türkiye'nin en güvenilir instagram takipçi satışı yapan sitesi olan takipshop'tan instagram takipçi satın al diyerek, güvenilir bir şekilde gerçek takipçi satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Akıllı telefonlarımız olmadan yaşayamadığımız bir döneme geldiğimiz şu günlerde, sosyal medya vazgeçilmez bir kavramdır. Yalnızca bir cep telefonundan çok daha fazlası olan bu teknoloji harikası cihazlar artık cep telefonundan daha çok bir cep bilgisayarı olma yolunda hızla ve kararla ilerlemektedir. Peki, siz akıllı telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz?


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş