AK PARTİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MESTAN ÖZCAN MI?

ATV'de yayınlanan habere göre AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan olarak gösterildi.

AK PARTİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MESTAN ÖZCAN MI?

AK PARTİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MESTAN ÖZCAN MI?
ATV'de yayınlanan habere göre AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan olarak gösterildi.

ATV ekranlarında gösterilen büyükşehir belediye başkanları arasında AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan olarak gösterilmesi Tekirdağ'da heyecana yol açtı. Cumartesi günü açıklanması beklenen adaylık açıklamalarının ne kadar doğru olduğu bilinmezken, Mestan Özcan ismi Tekirdağ'da konuşulmaya başlandı.

KESİN AÇIKLAMA CUMARTESİ GÜNÜ OLABİLİR

Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in açıklamalarından satır başları şöyle:

Yerel seçimdeki işbirliğine yönelik önemli bir aşamaya geldik. Takvim şu şekilde ilerleyecek: Genel Başkan Yardımcıları bir araya gelecekler. Bu şekilde bu görüşme gerçekleştikten sonra kendi vardıkları sonuçları Genel Başkanımıza sunacaklar. Sonrasında Genel Başkanlar tekrar görüşecek. Bu konuda şimdilik söyleyebileceğim bu kadar.

"40 ADAY CUMARTESİ AÇIKLANACAK" 
Cumartesi günü bir tanıtım toplantısı yapacağız. Ankara-İstanbul-İzmir olmak üzere 40 şehirdeki adayları duyuracağız.

Çok olumlu bir aşamada olduğumuzu, daha da olumlu bir aşamaya gideceğimizi ifade edebilirim." ifadelerini kullandı.

MESTAN ÖZCAN KİMDİR ?

Kasım 1972 yılında Tekirdağ, Süleymanpaşa’da doğdum.

Tüm okul hayatım bu şehirde geçti.

En son Trakya Üniversitesi’nden Ziraat Mühendisi olarak mezun olduktan Sonra Eski Foça Jand. Kom. Okulunda eğitim alıp ,Mardin ili Savur ilçesinde Komando Asteğmen Tim Kom. olarak PKK terör örgütüne karşı iç güvenlik harekatına katıldım.

Askerlik sonrası Gıda Yüksek Müh. Güniz Özcan ile evlendim. Elifnaz ve Serra isminde iki Kızım var.

1997 yılından beri Gıda ,Tarım ve Hayvancılık konuları ile uğraşan aile şirketlerimizde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışıyorum.

2004-2018 tarihleri arasında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundum halen Tekirdağ MÜSİAD’ ında üyesiyim

2011 yılında Ak Parti 4. Sıra Milletvekili Adayı olarak başladığım siyasi hayatıma ,teşkilatlar içinde farklı kademelerde görev alarak devam ettim.

En son Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığın’da Hem Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı ve son olarak da Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulundum.

Gönülden bağlı olduğum Ak davanın bir neferi olarak 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu gerçekleştirerek sadakatimi ortaya koydum.

Mart 2019 Yerel seçimlerinde de AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Aday adayı oldum.

 

Tekirdağ belediye başkan adayları 2019Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayları2019 Mart yerel seçim adaylarıYerel seçimler 2019 Tekirdağ Belediye başkan adayları

tekirdağ belediye başkan adayları 2019, tekirdağ yerel seçimler belediye başkan adayları, 2019 tekirdağ akp belediye başkan aday adayları2019 tekirdağ chp belediye başkan aday adayları2019 tekirdağ iyi parti belediye başkan aday adayları2019 tekirdağ mhp belediye başkan adaylarıtekirdağ büyükşehir belediye başkan adayları, 2019 yerel seçimler tekirdağ belediye başkan adayı, mart seçimleri tekirdağ başkan adayları,


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş