MESTAN ÖZCAN'DAN İLK AÇIKLAMA

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Mestan Özcan adaylığı açıklandıktan sonraki ilk açıklamasını yaptı.

MESTAN ÖZCAN'DAN İLK AÇIKLAMA

MESTAN ÖZCAN'DAN İLK AÇIKLAMA
AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan adaylığı açıklandıktan sonraki ilk açıklamasını yaptı.

AK Parti'nin 2019 Mahalli İdareler Seçimi aday tanıtım toplantısı, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kesinleşen 14 büyükşehir ve 26 il belediye başkanını açıkladı.

MESTAN ÖZCAN: "TEKİRDAĞ KAZANACAK"
AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan yaptığı açıklamada; "Yetkiyi aldık, aday olduk. Bu dönemde el birliği inşallah çalışacağız. İnanıyoruz ki Tekirdağ AK Parti Belediyeciliğine tekrar kavuşacak. Bu sefer bilgi birikimimiz ve tecrübemiz daha fazla olacak. Tekirdağ Kazanacak" ifadelerine yer verdi.

CÜNEYT YÜKSEL: "CUMHURBAŞKANIMIZA SÖZ VERDİK"
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel'in sosyal medya hesabından paylaştığı açıklmada "Mestan Özcan'a hayırlı olsun diyorum. 29 Mart akşamı Tekirdağ için bir milat olacak. Tekirdağ'ı 2023, 2053, 2071 vizyonlarımız doğrultusunda şekillendireceğiz. Tekirdağ'ı gerçek bir Avrupa şehri yapmak için vargücümüzle çalışacağız." ifadelerini kullandı.

MESTAN ÖZCAN KİMDİR ?

Kasım 1972 yılında Tekirdağ, Süleymanpaşa’da doğdum.

Tüm okul hayatım bu şehirde geçti.

En son Trakya Üniversitesi’nden Ziraat Mühendisi olarak mezun olduktan Sonra Eski Foça Jand. Kom. Okulunda eğitim alıp ,Mardin ili Savur ilçesinde Komando Asteğmen Tim Kom. olarak PKK terör örgütüne karşı iç güvenlik harekatına katıldım.

Askerlik sonrası Gıda Yüksek Müh. Güniz Özcan ile evlendim. Elifnaz ve Serra isminde iki Kızım var.

1997 yılından beri Gıda ,Tarım ve Hayvancılık konuları ile uğraşan aile şirketlerimizde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışıyorum.

2004-2018 tarihleri arasında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundum halen Tekirdağ MÜSİAD’ ında üyesiyim

2011 yılında Ak Parti 4. Sıra Milletvekili Adayı olarak başladığım siyasi hayatıma ,teşkilatlar içinde farklı kademelerde görev alarak devam ettim.

En son Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığın’da Hem Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı ve son olarak da Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulundum.

Gönülden bağlı olduğum Ak davanın bir neferi olarak 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu gerçekleştirerek sadakatimi ortaya koydum.

Mart 2019 Yerel seçimlerinde de AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı oldum.

Tekirdağ belediye başkan adayları 2019Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayları2019 Mart yerel seçim adaylarıYerel seçimler 2019 Tekirdağ Belediye başkan adaylarımestan özcan AK Parti Tekirdağ adayı mestan özcan kimdir ? Mestan Özcan Özcanlar Köfte, özcanlar köfte tekirdağ, tekirdağ mestan özcan

2019 Yerel seçimler AK Parti son dakika Tekirdağ Belediye Başkan adayı kim?


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş