Turkmarkatescil.com Markanı Tescil Et

Tescilli bir marka ile sektörde söz sahibi olabilirsiniz. Hizmet ya da ürünlerinizi koruma altına almak adına marka tesciline gereken önemi mutlaka göstermelisiniz.

Turkmarkatescil.com Markanı Tescil Et

Turkmarkatescil.com Markanı Tescil Et

Tescilli bir marka ile sektörde söz sahibi olabilirsiniz. Hizmet ya da ürünlerinizi koruma altına almak adına marka tesciline gereken önemi mutlaka göstermelisiniz. Marka tescili sorgulamak bağlantısına tıklayarak yada Türk marka tescil web sayfasını ziyaret ederek marka sorgulaması yapabilirsiniz.

Turkmarkatescil.com’un uzman marka ekibi size isim hakkı sorgulama konusunda destek sağlayacak. Anasayfa üzerinde yer alan form aracılığı ile marka başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz alındıktan sonra uzman marka ekibi başvurunuzu sorgulayarak gerekli dönüşü tarafınıza yapacaktır.

Halkımız tarafından her ne kadar benzer kavram olarak görülsede patent sorgulama ve marka sorgulama farklı kavramlardır. Marka tescili bir ismi koruma altına alırken, patent tescili bir icadı koruma altına almaktadır.

Sizde marka yada patent ile ilgili başvurularınızı Turk marka tescil ekibine ileterek daha doğru sonuçları elde edebilirsiniz. Çünkü marka başvuru ve tescil süreci görüldüğü kadar kolay değildir. Marka süreci detaylıca araştırılmalıdır.

Tescilli bir marka 10 yıllık süre boyunca size aittir. Tescili süresi boyunca sadece başvuru sırasında işaretlediğiniz sektörde söz sahibi olabilirsiniz. Bu nedenle marka başvuru sürecinde faaliyet gösterdiğiniz ve faaliyet gösterebileceğiniz sektörleri mutlaka belirtmelisiniz.

Marka tescili başvuru yaptığınız tarihten itibaren ortalama olarak 3 ile 5 aylık bir süreç içerisinde tamamlanmaktadır.


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş