Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri Filminden Tekirdağ Sürprizi

Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlanan Erşan Kuneri filminin ilk bölümünde yayınlanan Kara Murad bölümü Tekirdağ'da geçiyor.

Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri Filminden Tekirdağ Sürprizi

Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri'nin Filmi Tekirdağ'da Çekilmiş
Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlanan Erşan Kuneri filminin ilk bölümünde yayınlanan Kara Murad bölümü Tekirdağ'da geçiyor.

Cem Yılmaz’ın yeni dizisi ‘Erşan Kuneri’ 8 bölümlük ilk sezonuyla Netflix’te izleyiciyle buluştu.

Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği Erşan Kuneri dizisi, erotik sinemanın ünlü yapımcısı ‘Erşan Kuneri’nin 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonrai ekip arkadaşlarıyla yaşadığı maceraları konu alıyor.

Dizide Cem Yılmaz’ın yanı sıra Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahikaya da rol alıyor.

1. BÖLÜMDE TEKİRDAĞ RÜZGARI
Erşan Kuneri filminin 1. bölümünde canlandırılan Kara Murad filmi senaryo gereği Tekirdağ'da çekiliyor.

ERŞAN KUNERİ'NİN DİZİSİ TEKİRDAĞ'DA ÇEKİLİYOR
Erşan Kuneri'nin çekeceği filmi anlatırken, "Kadın karakterini 2 form olarak alıyorum ben. Ana 1, Bacı 2" sözlerinin ardından Feride; "Atak, güçlü, ana veyahut bacı olmadan, salt kadın olarak. Ata erkil bir çok imajından arınmış haliyle. Üstelik ilk kez yerel, orjinal diliyle çekilecek. Tekirdağ'da... " diyerek, Kuru Murad filminin Tekirdağ'da çekileceğini belirtiyor.

KURU MURAD DİZİSİ TEKİRDAĞ'DA ÇEKİLİYOR
Erşan Kuneri'nin çektiği "Kuru Murad" diziside senaryo gereği Tekfurdağ eteklerinde çekiliyor.

"HAYRABOLU MANDASI"
Kuru Murad'ın dağlarda atıyla gezerken, bizans askerleri yollarını kesiyor. Yolunu kesen bizans askeri Kuru Murad'a "Nereye böyle "Hayrabolu mandası" gibi gidiyorsunuz?" ifadesini kullanıyor.

KURU MURAD RODOSTO'YA GİDİYOR
Erşan Kuneri'nin canlandırdığı Kuru Murad Rodosto'ya gidiyor ve burada esir düşüyor.

Netflix Türkiye'de Erşan Kuneri’nin yayımlanmasıyla birlikte diziye ait fragmanlar da yayınlanmaya başlandı. Netflix, her bölümünde farklı bir Kuneri filmi işleyen Erşan Kuneri’nin bölümleri için fragmanlar yayımladı. Toplam 8 bölüm için yayımlanan 7 fragman, bölümlerin isimleriyle birlikte paylaşıldı.

Erşan Kuneri bölüm fragmanları:
Kuru Murad (1. Bölüm)

erşan kuneri, erşan kuneri tekirdağ, kuru murad tekirdağ


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş