YÜZME HAVUZU AÇILIŞI SON ANDA İPTAL EDİLDİ

Muratlı Yüzme Havuzu açılış töreni yapılacağı gün iptal edildi.

YÜZME HAVUZU AÇILIŞI SON ANDA İPTAL EDİLDİ

YÜZME HAVUZU AÇILIŞI SON ANDA İPTAL EDİLDİ
Muratlı Yüzme Havuzu açılış töreni yapılacağı gün iptal edildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Muratlı Yüzme Havuzu'nun açılış töreni, törenin yapılacağı gün yayınlanan bildiri ile iptal edildi.

BUGÜN YAPILACAKTI, İPTAL EDİLDİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 13 Mart Çarşamba günü saat 12.00'de yapılması planlanan Muratlı Yüzme Havuzu açılış töreni, ileri bir tarihe ertelendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, "Bugün saat 12.00'de yapılması planlanan Muratlı Yüzme Havuzu açılış töreni, ileri bir tarihe ertelenmiştir. Bilginize sunulur" denildi.

5 MİLYON TL'YE İHALE EDİLMİŞTİ
Yapımına 23 Ekim 2017 tarihinde 4 milyon 900 bin TL sözleşme bedeliyle başlanan yüzme havuzu yapım işinin, 2 Kasım 2017'den bu yana sürdürüldüğü bildirildi. Yarı olimpik yüzme havuzunun toplam inşaat alanı 2 bin 616 metre olarak açıklanırken, projede restoran ve mutfağı, soyunma odaları, açılabilir-kapanabilir yüzme havuzu ve idari birimler de yer alıyor.


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş