TEKİRDAĞ'IN EN GÜZEL KIZI SEÇİLDİ

Kiraz Festivali kapsamında düzenlenen Altın Kiraz Güzellik Yarışması sonuçları açıklandı

TEKİRDAĞ'IN EN GÜZEL KIZI SEÇİLDİ

TEKİRDAĞ'IN EN GÜZEL KIZI SEÇİLDİ
Kiraz Festivali kapsamında düzenlenen Altın Kiraz Güzellik Yarışması sonuçları açıklandı

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 55'incisi gerçekleştirilen Uluslararası Kiraz Festivali kapsamında "Altın Kiraz Güzellik Yarışması" düzenlendi. 

Sunuculuğunu Nijat Ayvaz'ın gerçekleştirdiği yarışma, sahil dolgu alandaki amfi tiyatroda düzenlendi. Yarışmaya katılan 10 güzel, jüri üyelerinin karşısına çıktı. Adaylar ilk olarak kendi seçtikleri kıyafetlerle podyumda boy gösterdi. Yarışmanın jüri üyeliğini ise Özlem Yıldız, Fedai Yüksel, Hikmet Mutlu, Mustafa Kahraman ve Babanica Doina Marinela yaptı. 

TEKİRDAĞ'IN EN GÜZEL KIZI SEÇİLDİ
Yarışmacılar seçtikleri kıyafetlerin ardından, farklı renk ve desenlerdeki bindallılarla podyuma çıktı. Yarışmada birinciliği Sahra Kardelen Karataş, ikinciliği aynı puanı alan Meltem Özsoy ve Büşra Angay, üçüncülüğü de İrem Yorgancıoğlu elde etti.

Birinci olan güzele ödülünü Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel takdim ederken güzele tacını ünlü oyuncu ve sunucu Özlem Yıldız taktı.

SAHRA KARDELEN KARATAŞ 1. OLDU
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçe Belediyesi tarafından, bu yıl 55’incisi düzenlenen Uluslararası Kiraz Festivali kapsamında ‘Kiraz Güzellik Yarışması’ yapıldı. Yarışmada, birinciliği Sahra Kardelen Karataş elde etti.

Yarışmanın jüri üyeliğini, Özlem Yıldız, Fedai Yüksel, Hikmet Mutlu, Mustafa Kahraman ve Babanıca Doına Marınela yaptı. Altın Kiraz Güzellik yarışmasına katılan güzeller, kendi seçtikleri kıyafetlerin ardından, farklı renk ve desenlerde bindallılarla podyuma çıktı. Jüri üyeleri adaylara doğallık, fizik ve kostüm taşıma kategorilerinde puan verirken, ailelerde heyecanla kızlarını izledi.

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde geleneksel olarak her yıl kutlanan Tekirdağ Kiraz Festivali şehir için büyük önem taşımaktadır. 

Uluslararası Kiraz Festivali kapsamında ‘Kiraz Güzellik Yarışmasında, birinciliği Sahra Kardelen Karataş elde etti.

Sunuculuğunu Nijat Ayvaz'ın gerçekleştirdiği yarışma, sahil dolgu alandaki amfi tiyatroda düzenlendi. Yarışmaya katılan 10 güzel, jüri üyelerinin karşısına çıktı. 

 Altın Kiraz Güzellik yarışmasına katılan güzeller, kendi seçtikleri kıyafetlerin ardından, farklı renk ve desenlerde bindallılarla podyuma çıktı. Jüri üyeleri adaylara doğallık, fizik ve kostüm taşıma kategorilerinde puan verirken, ailelerde heyecanla kızlarını izledi.

Tekirdağ Güzellik yarışmasının  ikincisi Meltem Özsoy oldu

Tekirdağ Güzellik yarışmasının ikinnciliğini aynı puanı paylaşan Büşra Angay oldu

Tekirdağ Güzellik yarışmasının üçüncülüğü de İrem Yorgancıoğlu elde etti


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş