22 MİLYON LİRALIK SÜPER LOTO TEKİRDAĞ'A ÇIKTI

SÜPER Loto’nun 22 milyon liralık büyük ikramiyesinin oynandığı Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde heyecan dorukta.

22 MİLYON LİRALIK SÜPER LOTO TEKİRDAĞ'A ÇIKTI

Tekirdağ Haber - 22 MİLYON LİRALIK SÜPER LOTO TEKİRDAĞ'A ÇIKTI
SÜPER Loto’nun 22 milyon liralık büyük ikramiyesinin oynandığı Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde heyecan dorukta.

Süper Loto sonuçları 13 Haziran Perşembe akşamı Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yapılan çekilişin ardından belli oldu. Bilindiği üzere Süper Loto çekilişi her hafta Perşembe günü Milli Piyango İdaresi tarafından yapılıyor. Bu hafta yapılan çekilişin ardından 6 bilen bir talihli 22,5 milyonluk büyük ikramiyenin sahibi oldu.

SÜPER LOTO TALİHLİSİ TEKİRDAĞ'DA
Süper Loto’nun bu hafta yapılan çekilişinde 14,18, 20, 38, 41, 50 numaraların yer aldığı kuponun Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde oynandığı ortaya çıktı. Çekilişin ardından ortaya çıkan sonuçlara göre 6 bilen bir talihli 22,5 milyon liralık ikramiyenin tek başına sahibi oldu.

TALİHLİ 21 YAŞINDA BİR GENÇ İDDİASI
22 milyon liralık kuponun Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde oynandığı ortaya çıkınca ilçede heyecan arttı. Büyük ikramiyenin oynandığı bayinin çalışanı ikramiye sahibinin henüz kendilerine gelmediğini belirterek, "Büyük ikramiye bizim Muratlı ilçemizdeki bayiimizden çıkmıştır. Şanslı kişi daha gelmedi. Biz de merakla bekliyoruz. İnşallah ihtiyacı olan birine çıkmıştır. 21 yaşında bir genç arkadaşımıza çıkmış şeklinde iddialar var. Henüz bizim de bir bilgimiz yok" ifadelerini kullandı. 

26 MİLYON LİRA İKRAMİYENİN 22,5 MİLYONU TEKİRDAĞA ÇIKTI
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 84 kişi 11 bin 43'er lira, 4 bilen 5 bin kişi 200'er lira, 3 bilen 108 bin 641 kişi 15 lira 65'er kuruş ikramiye kazandı.

Çekilişte 6 bilen talihlinin kuponunu Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinden yatırdığı bildirildi.

Bu haftaki çekilişte toplam 26 milyon 159 bin 997 lira ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan KDV olarak 2 milyon 555 bin 183 lira, şans oyunları vergisi olarak da 1 milyon 431 bin 191 lira kamuya aktarıldı.


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş