Sosyal Medya Heryerde

Günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya uygulamaları her alanda hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Sosyal Medya Heryerde

Günümüzün olmazsa olmazı sosyal medya uygulamaları her alanda hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Günümüzden 10 sene öncesine kadar sadece eposta ile zar zor haberleşirken, bugünlerde ise kendimizi sosyal medya araçları olmadan haberleşemez duruma geldik. Sosyal medya kullanımı ilk olarak Facebook, Twitter, YouTube, İnstagram, Linkedin vb. paylaşım araçları ile hayatımıza girmeye başlamıştı.

Artık hepimiz sabah ilk iş olarak, facebook bildirimlerimizi kontrol ediyor, İnstagram'da fotoğrafımız yorum yapılmış mı diye bakıyor ve e-posta hesaplarımızı kontrol etmeden günümüzü tamamlamıyoruz.

Sosyal medya'nın en hızlı mecralarından birisi olan twitter da ise durum biraz farklı. Twitter'da diğer sosyal medya kanalarının aksine gündemi çok hızlı bir şekilde takip edebiliyoruz. Twitter'ı etkin kullanabilmek için önemli olan hususlardan birisi de twitter takipçi sayımız. Twitter takipçi arttırma siteleri twitter'da daha geniş kitlelere tweetlerimi ulaştırabiliyoruz.

Sosyal medya hayatımızdaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. İnsanlar, sosyal medyanın kendilerine sağladıkları imkan sayesinde her türlü fikri rahatça paylaşabilmekte, bir konuyla ilgili düşüncelerini ve fikirlerini sosyal medya sitelerinde gündeme taşıyabilmektedirler.

Twitter takipçi hilesi uygulamalarından birisi olan Takipçi Bulutu 2 uygulamalası ile kolayca twitter takipçi kasma işlemi gerçekleştirebiliyor ve twitter hesabımızı büyütüyoruz.

İşte sosyal medyanın hayatımızdaki yeri ve önemi artık çok net görülmektedir. Sosyal medya sayesinde insanlar sağlıklarına kavuşabiliyor, birbirlerinde geçmiş olsun mesajı atabiliyor, kavga edebiliyor, barışabiliyor.


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş