Sur Çelik Kapı, Sektörüne Yön Veriyor!

Ege’den dünyaya açılan marka sloganı ile hareket eden; imal ettiği çelik kapı modellerini ülkemizin yanı sıra Avrupa ve dünya piyasasına da sunan Sur Çelik Kapı

Sur Çelik Kapı, Sektörüne Yön Veriyor!

Sur Çelik Kapı, Sektörüne Yön Veriyor!

Ege’den dünyaya açılan marka sloganı ile hareket eden; imal ettiği çelik kapı modellerini ülkemizin yanı sıra Avrupa ve dünya piyasasına da sunan Sur Çelik Kapı; 1930 yılında adımını attığı bu sektörde her geçen gün yerini daha da sağlamlaştırarak, büyümeye devam ediyor. En son teknolojiyi takip ederek ve tesislerinde kullanarak imal ettiği çelik kapıları ile ülkemizin ilk ve tek ‘Hırsızlığa Karşı Garanti Sertifikası’ veren firması olan marka; 2012 yılından beri firmadan kapı satın alan müşterilerine bu sertifikayı göndermeyi de unutmuyor.

Hırsızlığa Karşı Garanti Sertifikası kapsamında evine, villasına ya da diğer yaşam alanlarına hırsız giren müşteri; hırsızlığı polis tutanağı ile kanıtladığı takdirde Sur Kapı’dan satın aldığı kapının perakende satış tutarını talep edebiliyor. Kısacası Sur Kapı; imal ettiği ve ENV 1627 uluslararası hırsızlığa karşı dayanıklılık sertifikasına sahip olan çelik kapılarının sağlamlığına, dayanıklılığına sonuna kadar güveniyor.

Sektörün En Çok Patenti Bulunan Çelik Kapı Markası Ülkemizde çelik kapı sektöründe bir numara olan; hırsızlığa karşı garanti sertifikası sunan ilk ve tek marka unvanını taşıyan Sur Çelik Kapı; aynı zamanda en çok AR-GE yatırımında bulunan ve çok sayıda patente sahip olan bir marka olma özelliği de

taşıyor. Müşterilerine beğenmedikleri kapıları 1 ay içerisinde iade etme hakkı da tanıyarak; müşteri memnuniyetini ilk önceliği olarak benimsediğini bir kez daha kanıtlıyor. Sur Çelik Kapı hakkında detaylı bilgi edinmek ve kapı modellerine göz atmak için http://www.surcelikkapi.com linkini hemen tıklayabilirsiniz!


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş