55. Tekirdağ Kiraz Festivali 2019

Tekirdağ Kiraz Festivali 2019 Ne Zaman Düzenlenecek? Kiraz festivali'ne hangi sanatçılar gelecek ? Festival etkinlik takvimi, kiraz festivali programı, kimler gelecek?

55. Tekirdağ Kiraz Festivali 2019

55. Tekirdağ Kiraz Festivali 2019
Tekirdağ Kiraz Festivali 2019 Ne Zaman Düzenlenecek? Kiraz festivali'ne hangi sanatçılar gelecek ?

Tekirdağ Kiraz Festivali 2019 hangi tarihlerde yapılacak sorusunun cevabı Süleymanpaşa Belediyesi tarafından açıklandı. 2019 yılında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi işbirliğinde düzenlenecek Tekirdağ’ın en büyük festivali Tekirdağ Kiraz Festivali’nin tarihleri açıklandı.

5 HAZİRAN ÇARŞAMBA 1. GÜN YEREL KONSERLER
Tekirdağ 55. Geleneksel Kiraz Festivali, “Yerel Sanatçılar Gecesi” ile 5 Haziran Çarşamba günü başlıyor!

6 HAZİRAN PERŞEMBE 2. GÜN SAAT 21:00 ZARA VE GENCER SAVAŞ BANDOSU
Kiraz festivalinin 2. günü 6 Haziran Perşembe günü ise Zara ve Gencer Savaş bandosu sahne alacak.

7 HAZİRAN CUMA 3. GÜN 21:00 KİBARİYE, BURAK KİBAR VE ÖZLEM YILDIZ
Kiraz festivalinin 3. günü 7 Haziran Cuma günü ise Kibariye, Burak Kibar ve Özlem Yıldız sahne alacak.

8 HAZİRAN CUMARTESİ 4. GÜN SAAT 21:00 BENGÜ VE MEHMET ERDEM
Kiraz festivalinin 5. günü 8 Haziran Cumartesi günü ise Bengü ve Mehmet Erdem sahne alacak.

9 HAZİRAN PAZAR 5. GÜN SAAT 21:00 TUĞBA YURT VE BURAY
Kiraz festivalinin 5. günü 9 Haziran Pazar günü ise Tuğba Yurt ve Buray sahne alacak.

55. TEKİRDAĞ KİRAZ FESTİVALİ 2019

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 6-9 Haziran tarihlerinde düzenlenecek 55. Geleneksel Tekirdağ Kiraz Festivali’nde sahne alacak sanatçıları açıkladı…
- Zara
- Buray
- Tuğba Yurt
- Mehmet Erdem
- Kibariye
- Bengü
- Gencer Savaş Bandosu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından ortak olarak düzenlenen 2019 Kiraz Festivali tarihleri belli oldu. 6-7-8-9 Haziran 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan kiraz festivali büyük heyecana sahne olacak. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi işbirliğinde 55.’sü düzenlenecek Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali’nin programı belli oldu.

55. Kiraz Festivali kapsamında yağlı güreş turnuvası, Kiraz Güzeli güzellik yarışması, kiraz üreticileri arasında yapılacak olan En Güzel Kiraz yarışması ve kompozisyon yarışması gibi etkinliklerin yanı sıra ünlü sanatçıların sahne alacağı konserlerin gerçekleştirileceği belirtilirken, festival programının önümüzdeki günlerde resmi olarak açıklanması bekleniyor.

TEKİRAĞ KİRAZ FESTİVALİ 2019 HANGİ SANATÇILAR GELECEK? 

6-7-8-9 HAZİRANDA YAPILACAK KİRAZ FESTİVALİNE KİMLER GELECEK?

2019 Tekirdağ Kiraz Festivali 6-7-8-9 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek festivalde Ramazan ayına uygun bir konsept hazırlanırken festivalin finalinde ise Türk müzik tarihine adını altın harflerle yazdırmış sanatçılar Tekirdağlılar ile buluşacak.

55. KİRAZ FESTİVALİ NE ZAMAN?
6-7-8-9 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleşecek.

55. TEKİRDAĞ KİRAZ FESTİVALİ 2019 NEREDE?
Tekirdağ Kiraz Festivali'nin her sene olduğu gibi bu sene de Sahil dolgu alanında yapılması bekleniyor. Sahil dolgu alanın şu anda inşaat halinde olması, kafalarda soru işareti bıraktı.

TEKİRDAĞ SAHİL DOLGU ALANI NEREDE?
Tekirdağ Kiraz Festivali'nin düzenlendiği Süleymanpaşa Sahil dolgu alanı, İstanbul Tekirdağ e5 karayolu üzerinde deniz kenarında bulunmaktadır. Tekirdağ Otogarı ile başlayan 1-2 km'lik yolu kapsamaktadır.

 

Tekirdağ Kiraz Festivali, kiraz festivali 2019, hangi sanatçılar gelecek, kimler gelecek, festival programı, 55 tekirdağ kiraz festivali, kiraz festivali ne zaman


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Ezgi Özpolat
Ezgi Özpolat

Yeni belediyemizin bize sunduğu bayram tadında dediğimiz bu 55. Si düzenlenen kiraz festivalimizin güvenliğinden sorumlu tutulduğu ares güvenlik sahibinin olduğunu ifade eden şahıs tarafınca herkes içinde yaka paça dışarı atılan insanların yanı sıra belediye meclis üyesi ve belediye başkan yardımcısına karşın ben meclis üyesini de başkan yardımcısını da tanımam diyerek hakaret vari bir üslupla konuşulmasından ve erkek güvenliklerin ares güvenlik sahibinin vermiş olduğu tutun atın dışarı talimatı üzerine erkek güvenliklerin bayanların kollarından şiddet vari tutup dışarı atmaya çalışmalarından belediyemiz ve insanlığımız adına utandığımızdan dolayı ARES GÜVENLİK ŞİRKETİ ÖZEL GÜVENLİKLERİNDEN VE ARES GÜVENLİK SAHİBİNDEN ŞİKAYETÇİYİM.

Nihan Özcan
Nihan Özcan

Getircek başka sanatçımı yoktu bu mu yani festival dediğiniz şey ? Eskiden ne kadar güzeldi kiraz festivali

Ertugrul Saran
Ertugrul Saran

Festival sanatçılarını ne zaman açıklamayı düşünüyorsunuz belirttiğiniz tarih geldide

Düşüncelerini paylaş