TEKİRDAĞ - AVŞA FERİBOT SEFERLERİ 2021

Tekirdağ Avşa adasına nasıl gidilir? Tekirdağ Avşa Feribot ve Gemi seferleri, feribot hareket saatleri ve tekirdağ avşa feribot ücretleri 2021?

TEKİRDAĞ - AVŞA FERİBOT SEFERLERİ 2021

TEKİRDAĞ - AVŞA FERİBOT SEFERLERİ 2021
Tekirdağ Avşa Feribot Seferleri Tekirdağ Avşa adasına nasıl gidilir? Tekirdağ Avşa Feribot ve Gemi seferleri, feribot hareket saatleri ve tekirdağ avşa feribot ücretleri 2021?

Tatillerini Avşa adasında geçirmek isteyen tatilcilerin Avşa adasına gitmek için başvurdukları Tekirdağ Avşa gemi seferleri 2021 tarifesi belli oldu.

TEKİRDAĞ AVŞA NASIL GİDİLİR?
Tekirdağ Akport Gümrüklü Limanı’ndan kalkan gemilerler ile Avşa Adası’na yaklaşık 2 saat süren bir yolculuğun ardından gitmek mümkündür. 

TEKİRDAĞ AVŞA FERİBOT KALKIŞ YERİ
Tekirdağ Avşa Feribot seferlerinin kalkış yeri olan Tekirdağ Akport limanı cezaevi mevkiinde kalmaktadır. 

TEKİRDAĞ AVŞA FERİBOT FİYAT TARİFESİ 2021
Yolculardan kişi başı, araba - şoför dahil, minibüs - şoför dahil gibi çeşitli fiyat tarifleri vardır.

Avşa Adası – Erdek Gestaş Deniz Otobüsü Tam 35 TL / İndirimli 15 TL

Yenikapı – Bostancı – Avşa Adası (İDO) 71- 111 TL

Tekirdağ – Avşa Adası (İDO) 61 TL

İstanbul-Zeytinburnu (Yener Ciner) 55 TL

Tekirdağ – Avşa Adası (Öz Kaptan, Ömer Kaptan, Adalar 1) 50 TL / Araç 150 TL

Avşa Adası – Erdek (Adalar 1) Tam 25 TL / İndirimli 15 TL

Avşa Adası -  Erdek Gestaş veya Marmara Roro Arabalı Feribot Tam 23 TL / İndirimli 12 TL

 

TEKİRDAĞ -AVŞA ADASI İDO FERİBOT SEFERLERİ

Tekirdağ Avşa Adası Feribot Sefer Fiyatı: 59 TL 

İSTANBUL Deniz Otobüsleri (İDO), Tekirdağ, Marmara ve Avşa adalarına sefer başlattı. İDO, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri de adalara sefer yapacak.

 


İDO Tekirdağ - Avşa Biletlerinde Açılışa Özel 1 Alana 1 Bedava!

2-3-4 Temmuz 2021 tarihli Tekirdağ – Marmara - Avşa seferlerinde İDO web sitesi, İDO Mobile İOS ve İDO Mobile Android uygulamasından fırsat kodunu kullanarak yapılan alımlarda 1 ALANA 1 BEDAVA.

AVŞA ADASI FERİBOT SEÇERKEN DİKKAT EDİN
Tekirdağ Avşa Feribot seferleri firması seçerken kurumsal yapıya sahip firmaların tercih edilmesi, güvenlik açısından tavsiye edilmektedir.

Güvenli bir seyahat için liman civarında yer edinen komisyonculardan hizmet alma yoluna gidilmemelidir. 

TEKİRDAĞ AVŞA FERİBOT SEFERİ YAPAN FİRMALAR

ADALAR 1 GEMİSİ:
Hergün Avşadan Hareket saati : 10;30 
Her gün Marmara Adası Hareket saati  ; 11;30
Hergün Tekirdağ Hareket saati 15:00 

Telefon: 0544 327 76 74 - 0535 764 95 34

ÖMER KAPTAN GEMİSİ:
Her gün Avşadan Hareket saati : 10;30 
Her gün Marmara Adası Hareket saati  ; 11;30
Hergün Tekirdağ Hareket saati 15:00 

Telefon: 0544 327 76 74 - 0535 764 95 34

ÖZKAPTAN GEMİSİ
Tekirdağ’dan Kalkış : 12:30
Avşa’dan Kalkış : 08:30
Marmara’dan Kalkış : 09:30

Telefon: 0266 896 11 01 - 0266 896 10 28 - 0532 599 26 77

YAVUZ NAZ GEMİSİ:
Tekirdağ Akport Limanı : 10:00
Avşa Adası Merkez : 14:00
Marmara Kalkış : 14:30

Telefon: 0532 556 51 07 - 0538 445 10 54

Avşa adasına nasıl gidilir

İSTANBUL AVŞA FERİBOT SEFERLERİ
İstanbul'dan Avşa Adasına gitmek için; İstanbul, Bostancı ve Yenikapı’dan her gün 09.45′te deniz otobüsleri sefer düzenlemektedir. İstanbul Avşa feribot seferleri her gün 3 saat aralıklarla sefer yapmaktadır.

Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri İstanbul Sarayburnu’ndan kalkan Mavi Marmara Gemisi ile adaya 6 saatte ulaşabiliyorsunuz.

Avşa adasına, Erdek veya Tekirdağ tarafından gelmek istiyorsanız arabanızı da taşıyabilen motorlar iki saat gibi bir sürede sizleri adaya ulaştırıyor.

Avşa adasına Feribot ile ulaşım; araçları olmayanlar İstanbul Seyahat firmasıyla yolculuk yapabilirler.

AVŞA ADASINA NASIL GİDİLİR? Tekirdağ Avşa Gemi Seferleri
Tekirdağ'dan Avşa adasına yaklaşık 2 saat süren bir seyahat ile ulaşmanız mümkündür. Tekirdağ Avşa gemi seferleri özellikle tatilciler tarafından çok tercih edilmektedir. Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesi Akport Gümrüklü Limanı’ndan kalkan Tekirdağ-Avşa gemileri ile Avşa Adası’na gitmek mümkündür. 

TEKİRDAĞ AVŞA FERİBOTLARI KALKIŞ YERİ NEREDE?
Tekirdağ avşa feribot seferleri, Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde eski cezaevi karşısına yer alan Akport Gümrüklü Limanı’ndan yapılmaktadır.

TEKİRDAĞ AVŞA FERİBOT FİYATLARI
Tekirdağ Avşa feribot ücretlerinde değişiklik olabileceğinden dolayı, feribot acentelerinden teyit ettirmek daha sağlıklı olacaktır.

Yolcu (Kişi Başı) : 40 TL
Araba (Şöför Dahil) 120 TL
Minibüs (Şöför Dahil) 170 TL
Motorsiklet (Şöför dahil) 70 TL
Kamyonet (Şöför dahil) 170-220 TL

Tekirdağ Avşa feribot yolculuklarının; kişi başı, araba - şoför dahil, minibüs - şoför dahil fiyat tarifeleri mevcuttur. Güvenli bir seyahat için liman civarındaki komisyonculardan hizmet alınmaması gerekmektedir. Güvenli bir yolculuk için kurumsal firmalar ile seyahat etmeniz tavsiye edilir. 

KIŞ'IN AVŞA ADASINA TEKİRDAĞ'DAN FERİBOT SEFERLERİ VAR MI?
Avşa Adası Tekirdağ Seferleri tüm mevsimlerde devam etmektedir. Kış aylarında Özkaptan ve Adalar 1 gemileri haftada 4 gün dönüşümlü Tekirdağ Avşa feribot seferi düzenlemektedir.

AVŞA ADASINA ARABAYLA NASIL GİDİLİR?
Avşa adasına nasıl gidilir? Avşa adasına araba ile gitmek için birden fazla feribot firması hizmet vermektedir. Avşa adasına yılda yaklaşık 1 milyon turist gitmektedir. Araçlarıyla Tekirdağ’dan Avşa’ya geçmek isteyenler için arabalı feribot hizmeti mevcuttur. Avşa adasına arabayla gitmek için araç geçiş ücretine şoförün bilet ücreti dahildir. Arabalı vapur ile Minibüs ile avşa adasına gitmek ve kamyon ile avşa adasına gitmekte mümkündür.

AVŞA ADASI NEREDE?
Avşa adası Marmara Denizinde yeralan en iyi turizm ve eğlence yerleri arasında yer almaktadır.

AVŞA ADASI PLAJLARI TEMİZ Mİ?
Avşa adasında yeralan Altınkum ve Çınar koyları temizliği ve sığlığı ile ünlü plajlar arasında yer almaktadır. Özellikle Avşa Altınkum plajında deniz suyunun sığ olması nedeniyle, yüzme bilmeyenler için dahi çok keyifli vakit geçirebilecekleri bir bölgedir.

ÇINAR KOYU PLAJI
Avşa adası Çınar Koyu Plajı denizinin berrraklığı ile Avşa'nın en çok terccih edilen plajlarından birisidir. Plajında yer alan eşsiz kumu ile Avşa adasına gidildiğinde mutlaka gidilmesi gereken plajların başında gelir. 

KARADUT PLAJI
Avşa adası Karadut Plajı adını etrafında yetişen dut ağaçlarından almıştır. Sessiz ve sakin bir yer arayanlar için Avşa Karadut Plajı en iyi tercihlerden birisi olacaktır. Plajın yakınlarında çok fazla sosyal tesis bulunmamasından dolayı, çok fazla tercih edilmese de; tenha, sessiz yerde denize girmek için ideal bir yerdir.

TAVŞANLI PLAJI
Avşa Tavşanlı plajı Avşa Adasının aileler tarafıdan en çok tercih edilen plajıdır. Özellikle hafta sonları tatilcilerin de akın etmesi ile çok kalabalık olan plaj, çevresindeki restoranlarla da canlılık kazanmaktadır.

ALTINKUM PLAJI
Avşa Altınkum Plajı Avşa adası denildiğinde ilk akla gelen plajdır. Avşa adasının en meşhur plajı olan Altınkum Plajının çevresinde çok sayıda otel, pansiyon olmasından dolayı tatilciler tarafından en fazla tercih edilen plajdır.

AVŞA ADASINDA NEREDE KALINIR?

Avşa adasının yapısı gereği her bütçeden ziyaretçinin konaklaması için otel ve pansiyonlar bulunmaktadır. 

Avşa'da yer alan oteller :Avşa otel, Özcan otel, Sancak otel, Park Otel, Fantasia otel, Meltem otel

Avşa'da yer alan otellerin yanısıra; Avşa'da yaşayanların yaz aylarında kiraladığı Avşa'da kiralık evlere de ulaşabilirsiniz.

AVŞA ADASI YARIM PANSİYON OTELLER
Zeus Otel, Ayata Otel, Bahar Aqua Resort, Avşa Altınkum Tatil Konakları, Ertol Apart, Zeus Otel, Ayberk Otel, Avşa The Park Otel, 

AVŞA ADASINDA YALNIZ KAHVALTI VEREN OTELLER
Atamer Butik Apart Motel, Kiraz Apart Otel, Anı Motel, Elit Otel, Blue Sea Otel, Nehir Deluxe Otel, Hotel Avşa, Ceyf Motel, Boğaziçi Motel

AVŞA ADASI DENİZE SIFIR OTELLER
Altınkum Tatil Konakları, Ege Motel, Uğurlugül Apart, Anı Motel, Temel Motel, Adanaz Apart Otel, Hema Apart, Ok Apart, The Park Otel, Özdinç Apart, Batu Süit, Bahar Aqua Resort, Zeus Otel, Ayberk Otel, Class Motel, Uludağ Apart, Yürekli Otel, Ertol Apart, Ayanya Villa Bungalow.

Avşa feribot seferleri

AVŞA ADASINDA KAMP YAPILIR MI?
Avşa adasına gelen tatilciler otel ve pansiyonlarda konaklayabileceği gibi kamp alanlarında da kalabilirler.

AVŞA'DA NE YENİR?
Avşa Adasına yer alan restaurantlardan bazıları ;
Avşa Akvaryum Restaurant
Avşa Tanz Restaurant
Avşa İstanbul Restaurant
Avşa Mercan Restaurant
Avşa Balıkçı Erol’un Yeri

tekirdağ Avşa feribot seferleri

AVŞA ADASINDA HASTANE VAR MI?
Avşa adasında herhangi bir sağlık problemine karşı, sağlık ocakları ve özel hastane bulunmaktadır.
Avşa Adası Tekirdağ Feribot Fiyatları 2021

 

tekirdağ avşa feribot, tekirdağ avşa feribot seferleri, bandırma tekirdağ feribot, avşa adasına nasıl gidilir, avşa adası nerede, avşa adası ulaşım, avşa adası nasıl gidilir, avşaya nasıl gidilir, avşa adasına nasıl gidilir fiyat, avsa adasi nerede, avşa nerede, avşa adasına arabayla nasıl gidilir, avşa adası gezilecek yerler, ömer kaptan, avşa adası nereye bağlı, avşa feribot fiyatları, tekirdag bandirma ferry

 


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş