Yolda bulduğu monttaki 16 bin lirayı sahibine teslim etti

TEKİRDAĞ'da, Mustafa Aktaş, yolda bulduğu monttaki 16 bin lirayı sahibine ulaştırdı. Paranın sahibi bölgedeki güvenlik kamerası incelenerek belirlendi.

Yolda bulduğu monttaki 16 bin lirayı sahibine teslim etti

Yolda bulduğu monttaki 16 bin lirayı sahibine teslim etti

TEKİRDAĞ'ın Malkara ilçesinde, Mustafa Aktaş, yolda bulduğu monttaki 16 bin lirayı sahibine ulaştırdı. Paranın sahibi bölgedeki güvenlik kamerası incelenerek belirlendi.

BANKA'DAN 20 BİN TL KREDİ ÇEKTİ
Malkara'nın Camiatik Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeki banka şubesinden 20 bin lira kredi çeken Soner Kanat, parayı montun cebine koyup otomobilini park ettiği yere gitti.

PARAYI MONTUN CEBİNE KOYDU
Çektiği 20 bin liranın içinden ödeme yapmak için kendisine 4 bin lira ayıran Kanat, parayı tekrar montun cebine koyduğu sırada yoldan geçen bir başka araç sürücüsü kendisine adres sordu. 

MONTUNU DÜŞÜRDÜ
Bu sırada 16 bin lirayı montla birlikte otomobilin bagajının üzerine koyup, unutan Kanat, araçla yoluna devam etti.

Bir süre sonra bagaj üzerindeki mont yere düşerken, sürücü fark etmedi. Kanat'ın bankadan çektiği parayı sayması ve parayla birlikte montu otomobilin bagajın üzerinde unutup yola devam etmesi çevredeki bir güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

GÜVENLİK KAMERASI İNCELENDİ
Yoldan geçen Mustafa Aktaş, bulduğu montun cebinde 16 bin lira olduğun görünce, polis merkezine götürüp teslim etti.

BULDUĞU 16 BİN TL'Yİ POLİSE TESLİM ETTİ
Polis ekiplerince yapılan güvenlik kamerası incelemesinde mont ve içindeki 16 bin liranın Soner Kanat'a ait olduğu tespit edildi. Polis merkezine çağırılan Kanat'a, burada parayı bulan Mustafa Aktaş tarafından teslim edildi. Kanat, Aktaş ve polis ekiplerine teşekkür etti. 

DHA-Genel - Türkiye-Tekirdağ / Malkara - Murat YAYIN


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş