BİRÇOK SOKAKTA SU KESİNTİSİ: İÇME SUYU HATTI ARIZASI

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde 26 Kasım Pazar akşam saatlerinde meydana gelen içme suyu hattı arızası nedeniyle bir çok mahalleye su verilemiyor.

BİRÇOK SOKAKTA SU KESİNTİSİ: İÇME SUYU HATTI ARIZASI

BİRÇOK SOKAKTA SU KESİNTİSİ: İÇME SUYU HATTI ARIZASI
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde 26 Kasım Pazar akşam saatlerinde meydana gelen içme suyu hattı arızası nedeniyle bir çok sokakta su verilemiyor.

ÇERKEZKÖY'DE İÇME SUYU HATTINDA ARIZA

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde 26 Kasım Pazar akşam saatlerinde meydana gelen su hattı arızası nedeniyle bir çok sokağa su verilemiyor. TESKİ ekiplerinin hemen müdahele ettiği arızanın Pazar günü akşam 23:00 saatlerine kadar giderileceği belirtildi.

KESİNTİ BAŞLANGIÇ: 26 Aralık 18:59
KESİNTİ NEDENİ: 26 Aralık 23:30

KESİNTİ NEDENİ: İÇME SUYU HATTI ARIZASI

KESİNTİDEN ETKİLENECEK YERLER: ÇERKEZKÖY / GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA MAH. / ATATÜRK CAD., GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA MAH. / ÖZCAN SOK., / GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA MAH. / İNAN SOK., / GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA MAH. / KAHRAMAN SOK., / GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA MAH. / TOKUÇLAR SOK., / GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA MAH. / ÇORBACI SOK., / GAZİ MUSTAFA KEMALPAŞA MAH. / ÖZTRAK CAD.

Not: Su kesintisi / Arıza onarımı tamamlandıktan sonra suyun abonelere ulaşması ev veya iş yerlerinin konumuna ve arızanın boyutuna bağlı olarak bir kaç saat kadar farklılık gösterebilir." ifadeleri kullanıldı.


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş