TÜRKİYE’DE UYGUN FİYATLARIYLA HIZLI BÜYÜYEN WEB BARINDIRMA FİRMASI ULTAHOST

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nin Delaware eyaletinde yer alan Middletown'da bulunan UltaHost sunucu barındırma firması Türkiye'deki uygun fiyatlı sunucu çözümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

TÜRKİYE’DE UYGUN FİYATLARIYLA HIZLI BÜYÜYEN WEB BARINDIRMA FİRMASI ULTAHOST

TÜRKİYE’DE UYGUN FİYATLARIYLA HIZLI BÜYÜYEN WEB BARINDIRMA FİRMASI ULTAHOST

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nin Delaware eyaletinde yer alan Middletown'da bulunan UltaHost sunucu barındırma firması Türkiye'deki uygun fiyatlı sunucu çözümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

 

FİYATLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Türkiye ile beraber, birçok ülkede faaliyette bulunan binlerce kullanıcısına hızlı ve kesintisiz sunucu barındırma hizmeti sunan UltaHost, uyguladığı uygun fiyat stratejisiyle dikkat çekiyor. Son zamanlarda artan enerji maliyetleriyle birlikte sunucu barındırma fiyatlarının da yükselmesi web sitesi sahiplerini zora sokuyor. Fakat UltaHost firması uyguladığı ucuz sunucu barındırma fiyatlarıyla rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarıyor.

Firmanız, kişisel web siteniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız, UltaHost web barındırma fiyatlarına bakmadan tercihinizi yapmayın.

 

TÜRKİYE’DE UYGUN FİYATLARIYLA DİKKAT ÇEKEN HOSTİNG FİRMASI : ULTAHOST

Alan adı (domain), ssl sertifikaları, web hosting, sunucu barındırma ve afiliate pazarlama alanlarında hizmet veren UltaHost; 2018 yılından günümüze edindiği deneyimini, Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkede müşterilerine sunmaktadır. Yüksek performanslı ve yedekli sunucu altyapısını, benzersiz müşteri hizmetleri ile birleştirerek sunan UltaHost, Türkiye'de uygun fiyat çözümleri ile web barındırma sağlayıcısı firmaları arasında dikkatleri üzerine topluyor.

 

VPS BARINDIRMA’DA OPTİMUM SEÇENKLER

Küçük ve orta ölçekli işletme web siteleri veya e-ticaret siteleri için tercih edilen VPS sunucular; aynı fiziksel sunucu üzerinde barındırılmasına rağmen, birbirlerinden bağımsız olarak çalışmasından dolayı sunucunun tamamını kiralamaktan daha ucuz ve daha uygundur. İhtiyacınız olan ucuz vps barındırma ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için UltaHost ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

PAYLAŞIMLI HOSTİNGLERDE UYGUN FİYAT ÇÖZÜMLERİ ULTAHOST’TA

Shared hostin; (Paylaşımlı barındırma) uygun fiyatlı hosting çözümü arayanlar ve küçük ölçekli işletmeler için tercih edilen avantajlı bir seçenektir. Paylaşımlı hosting barındırma; bir sunucunun kaynaklarının birçok web sitesi tarafından ortak olarak kullanılması anlamına gelmektedir. Düşük maliyetli hosting / sunucu barındırma arayan kişisel siteler, bloglar ve küçük / orta ölçekli işletmelerin web siteleri paylaşımlı hosting’i tercih edebilir. Türkiye'de en iyi paylaşımlı barındırma firmaları arasında yer alan UltaHost; paylaşımlı barındırma kategorisinde hızlı, güvenli ve kullanıcı dostu seçenekler sunuyor.

 

7/24 HİZMET VE DESTEK VERİYOR

UltaHost; güçlü altyapısı, uluslararası standartlara uygun teknik donanım ve güvenilir erişim kriterlerine uygun ucuz sunucularıyla bireysel ve kurumsal müşterilerine 7/24 hizmet sunuyor. Türkiye’de hosting ve sunucu barındırma firmaları arasında akla gelen firmalardan biri olan UltaHost, yazılım ve kurulum desteğini alanında uzman profesyonel çalışanlarıyla veriyor. Öncelikli hedefi müşteri memnuniyetini sağlamak olan firma, uzman ekibiyle sunucu kurulum ve arıza durumunda en hızlı şekilde müdahale etmektedir.

UltaHost uzman ekibinden e-mail, telefon ya da online canlı destek hattı üzerinden 7/ 24 destek alabilirsiniz.

 

ULTAHOST'A ÜCRETSİZ TRANSFER

Mevcut sunucunuzun UltaHost’a transferi ücretsiz olarak sağlanıyor. Sunucunuzu taşıma esnasında, işletim Sistemi (OS) kurulumu veya transfer (migration) için hiçbir ek ücret talep edilmiyor. Başka bir hosting sağlayıcısından UltaHost ‘a web sitenizi taşımak için ücret ödemeniz gerekmez. UltaHost’un uzman personelleri taşıma işlemini tüm müşterileri için ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. UltaHost sunucuları dünya standartlarındaki Tier-3 ve Tier-4 veri merkezleri en iyi çalışma süresi, yüksek performans ve %99 network uptime garantisi ile çalışmaktadır.

 

30 GÜN İÇİNDE İPTAL SEÇENĞİ

UltaHost’tan alacağınız Hosting Paketlerinde koşulsuz şartsız 30 gün para iade garantisi bulunmaktadır. Hosting hizmetini kullanırken memnun kalmadığınız bir durum olduğunda, hosting paketinizi iptal edebilirsiniz.  UltaHost, günlük ve haftalık ÜCRETSİZ yedeklemelerle LiteSpeed sunucularında harika web barındırma fırsatları sunuyor.

 


Gundemtekirdag.com bir DHA abonesidir.
DHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde gundemtekirdag.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan DHA imzalı haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaş

Düşüncelerini paylaş